Dwie szkoły podstawowe z naszej gminy zostaną wyposażone w nowe sprzęty dydaktyczne.

• 2022-03-11 13:29:38
  • Szkoła podstawowa, Aktualności

Uczniowie ze Szkół Podstawowych w Kostkowie i Gniewinie już niebawem skorzystają z nowych sprzętów, wpływających na efektywność i komfort nauki. W placówce z Kostkowa pojawią się stoliki i krzesła, z kolei do sal dydaktycznych w Gniewinie zakupione będą m.in. laptopy, a także mata treningowa do nauki judo i gimnastyki dla klas sportowych.

Nowe wyposażenie ma wpłynąć na jakość edukacji i rozwoju dzieci z naszej gminy, przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi. W ten sposób ułatwiony zostanie dostęp do profesjonalnego sprzętu informatycznego czy elementów sportowych, zachęcających do aktywności fizycznej.

Działania będą zrealizowane dzięki zwycięskiemu projektowi gminy Gniewino w dobrosąsiedzkim programie „WzMOCnij swoje otoczenie”, organizowanym przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne.

Program „WzMOCnij swoje otoczenie” wspiera lokalne inicjatywy związane z aktywizacją społeczną, rozwojem wspólnej przestrzeni publicznej, poprawą jakości życia i bezpieczeństwa mieszkańców. Więcej informacji o działalności Polskich Sieci Elektroenergetycznych i programie „WzMOCnij swoje otoczenie” przeczytać można na stronach https://raport.pse.pl/pl/ i www.wzmocnijotoczenie.pl.

Dwie szkoły podstawowe z naszej gminy  zostaną wyposażone w nowe sprzęty dydaktyczne. zdjecie 0 Dwie szkoły podstawowe z naszej gminy  zostaną wyposażone w nowe sprzęty dydaktyczne. zdjecie 1 Dwie szkoły podstawowe z naszej gminy  zostaną wyposażone w nowe sprzęty dydaktyczne. zdjecie 2 Dwie szkoły podstawowe z naszej gminy  zostaną wyposażone w nowe sprzęty dydaktyczne. zdjecie 3 Dwie szkoły podstawowe z naszej gminy  zostaną wyposażone w nowe sprzęty dydaktyczne. zdjecie 4 Dwie szkoły podstawowe z naszej gminy  zostaną wyposażone w nowe sprzęty dydaktyczne. zdjecie 5 Dwie szkoły podstawowe z naszej gminy  zostaną wyposażone w nowe sprzęty dydaktyczne. zdjecie 6 Dwie szkoły podstawowe z naszej gminy  zostaną wyposażone w nowe sprzęty dydaktyczne. zdjecie 7